Tím Buggyra ZM Racing získaval v Moste trofeje aj vďaka podpore NANOTECH-EUROPE

Tím Buggyra ZM Racing získaval v Moste trofeje aj vďaka podpore NANOTECH-EUROPE

NANOTECH-EUROPE podporil český sviatok motorizmu!

Prvý septembrový víkend patril všetkým českým fanúšikom motoršportu. Mostecký Autodrom hostil jubilejný tridsiaty ročník Czech Truck Prix vrátane bohatého sprievodného programu. Na trati sa počas víkendu prezentovali hneď 3 jazdci českého tímu Buggyra ZM Racing, ktorý vo všetkých závodných špeciáloch využíva revolučné volfrámové aditíva NANOTECH-EUROPE pre zvýšenie výkonu a spoľahlivosti motora.

Severočeský okruh zažil cez uplynulý víkend vôbec naj nabitejší závodný program tohto roku. Popri pretekoch majstrovstiev Európy okruhových ťahačov (FIA ETRC) sa diváci mohli tešiť aj na atraktívne preteky amerických vozidiel NASCAR v rámci NASCAR Whelen EuroSeries alebo na dramatické finále seriálu TCR Eastern Europe, kde spolu pred plnými tribúnami mosteckého okruhu zviedli súboj o titul český a poľský jazdec Bartosz Groszek.

C S

3 jazdci Buggyra ZM Racing s podporou aditív NANOTECH-EUROPE

Pretekársky tím Buggyra ZM Racing sa s podporou aditív  NANOTECH-EUROPE  predstavil hneď na dvoch frontoch. Známy český pretekár Adam Lacko a mladý Francúz Téo Calvet úspešne bojovali o cenné body v hodnotení majstrovstiev Európy okruhových ťahačov. Medzi jazdcami NASCAR Whelen EuroSeries sa blysla nádejná Aliyyah Koloc s českými a seychelskými koreňmi.

Adam Lacko potešil domáce publikum ziskom dvoch strieborných umiestnení v závodoch a pripísal si veľmi dôležité body v boji o titul majstra starého kontinentu. Mladý Téo Calvet so svojim ťahačom vybojoval tri pódiové umiestnenia, z toho hneď dve za prvé miesto! Na stupne víťazov sa trikrát pozrela aj Aliyyah Koloc keď dvakrát ovládla klasifikáciu žien a raz sa na stupne víťazov prebojovala v hodnotení juniorov elitnej kategórie NASCAR PRO.

SC SCC

 

NANOTECH-EUROPE v centre diania

V priebehu celého víkendu sa mohli návštevníci presvedčiť o kvalitách volfrámových aditív NANOTECH-EUROPE. Tie preukazovali nielen závodné špeciály svojimi výkonmi priamo na trati, ale aj stánok NANOTECH-EUROPE, ktorý robil spoločnosť divákom priamo v centre diania na prírodnom svahu mosteckého okruhu. Tu sa mohli priaznivci motorizmu zoznámiť s benefitmi, ktoré využívanie aditív NANOTECH prinášajú. Fanúšikovia, ktorí sa zúčastnili tomboly vo VIP zóne mosteckého okruhu a mali to šťastie, že ich meno vylosované si domov odniesli aj produkty NANOTECH-EUROPE pre svojich štvorkolesových miláčikov.

 

 

SCS 52332515597_6e676f9471_c 52331142152_24334424bb_c