NANO-prísada do motorového oleja pre NAFTOVÉ motory

'' Felicia, nafta najazdené 470000 km a musím povedať, super. Vyšší výkon, nižšia spotreba, tichší chod. Som veľmi milo prekvapený .... ''

- René Š. (Zákazník NANOTECHU)

✔ Nižšia spotreba PHM – až o 15%

✔ Nižšie škodlivé emise – bežne o 8 a viac %

✔ Eliminuje studené štarty – bezkonkurenčná mazivosť nanočástic IF-WS2

✔ Dlhšia životnosť motora – bezkonkurenčná mazivosť

✔ Vyšší výkon a točivý moment

✔ Tichší a kľudnejší chod motora

 ✔ Dlhšia životnosť autobatérie – menej nutného prúdu pri štarte

logo_buggyra Prípravky NANOTECH používa vo svojich pretekárskych a sprievodných autách pretekársky tím BUGGYRA Racing.

Balenie
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Skladom (>5 ks) Skladom (1 ks) Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Zvoľte variant
Kód: CD/500 CD/1L CD/180 CD/140 CD/105 CD/240 Zvoľte variant
€98,90 €188,20 €42,15 €32,90 €24,60 €51,40 od €24,60
NANO-prísada do motorového oleja pre NAFTOVÉ motory
nafta 4
PRE NAFTOVÉ MOTORY
Znížená spotreba
Znížená spotreba
Zníženie spotreby najbežnejšie o 5-15%
Vyšší výkon
Vyšší výkon
Vďaka zníženiu pasívnych odporov
Nižšie škodlivé emisie
Nižšie škodlivé emisie
Zníženie škodlivých emisií až o 8%

Pre zvýšenie výkonu a zníženie nákladov na prevádzku

Testy z VUT Brno potvrdzujú vynikajúcu efektivitu – zníženie opotrebenia skoro 9x. Vďaka tomu, všade tam (motor a prevodovka), kde použijete prísady IF-WS2 zásadne predlžíte životnosť bez nákladov na servis. Ďalej znížite náklady na spotrebu PHM, oleja a zvýšite výkon svojho auta.

 

 

Nižšia spotreba až o 15%

.

Vyšší výkon

.

Nižšie škodlivé emisie až o 8%

.

Zníženie spotreby

Nanočastice IF-WS2 patria medzi najmazivejší známy materiál. Vďaka tomu, prísady znižujú koeficient trenia (znižujú pasívny odpor) a tak dochádza ku zníženiu spotreby PHM. V motoroch naviac dochádza k vyhladeniu povrchu (zaceleniu drsných miest a rýh) a tým tým dochádza k úspore PHM, oleje v motoroch, ktoré majú zvýšenú spotrebu.

Vyšší výkon

Vďaka zníženiu pasívneho odporu dochádza ku zvýšeniu efektivity (zvýšení výkonu) funkčnosti motoru. V motoroch dochádza k zvýšeniu výkonu, vďaka autoreparačným vlastnostiam (vyhladenie povrchov) časticemi IF-WS2. Pri automobiloch ktoré majú veľa najazdených km, hovoria zákazníci, že po aplikácii prísady IF-WS2 prebehol v motore „reštart“ a auto jede ako nové.

Škodlivé emisie

Vďaka zníženému trenia sa znížilo aj namáhanie motora a množstvo škodlivých emisií. U starších aut, alebo aut s vysokým počtom najazdených km, dôjde k výraznému ošetreniu povrch ku zníženiu spotreby PHM, oleja a zníženiu množstva škodlivých emisií.

BUGGYRA RACING

Závodný tým Buggyra používa naše nano maziva a prísady vo všetkých svojich závodných a sprievodných vozidlách. Prísada bola také použitá v rýchlostnom špeciály BUGGYRA SPEED 2020-500M, s ktorým prekonala Aliyyah Koloc dva svetové rekordy s maximálnou rýchlosťou 284,13 km/hod.

Ako nanoprísady v motore fungujú?

Základní zložkou IF-WS2 prísad sú fullereny (guľaté nanočastice). V kritických situáciách sa chovajú ako guličkové ložisko. Bežne by sa pohyblivé časti zadreli, alebo nenávratne poškodili, ale vďaka IF-WS2 nedôjde k ich poškodeniu. Pri vysokom tlaku a šmykovom namáhaní, dôjde ku zlúpnutiu jednej vrstvy, ktorá na povrchu vytvorí veľmi odolný a klzký film.

Plug-in

U hybridných pohonoch Plug-in výrazne eliminuje „šokové“ zaradenie studeného spaľovacieho motora do prevádzky.

Turbo

Turbodúchadlo sa najviac ničí tým, že neprešlo procesom "dochladzovanie". Napríklad, po rýchlejšej jazde, pri väčšom zaťažení, pri jazde vo vysokých teplotách ... Čo to je proces "dochladzovanie"? Jednoducho, po jazde necháme motor bežať cca 1 min na voľnobeh. V opačnom prípade dochádza k zapečenie tesniacich krúžkov, ktoré tesní olejový okruh od výfukových plynov. Ďalej, vytočenie turba do vysokých otáčok, pokojne 250 000 až 300 000 ot / min a následnom vyradení. Okamžite spadnú otáčky motora na voľnobeh a tlak oleja klesne na 1 až 1,5 bar. V takom prípade je turbo nedostatočne mazané bežným olejom. Najhorší prípad je vytočenie turba do vysokých otáčok a vypnutie motora. Tlak oleja ide na 0 bar a samotné koleso kompresora turbíny s hriadeľom v turbe sa však bude točiť dlho - pri keramických ložísk aj 120 sekúnd. A po celú tú dobu bez mazania, len na zostatkovom oleji. Použitím prísad Nanotech-EUROPE uvedené nedostatky mazania výrazne eliminujete a predĺžite životnosť turbodúchadla.

Zloženie

Základnou zložkou našich prísad sú Fullereny IF-WS2 (guľaté nanočastice dvojsirnik wolframičitý). Fullereny (zdroj Wikipedia) sú molekuly, tvorené atómami uhlíku usporiadanými do vrstvy z piatich a šesťuholníkov s atómami vo vrcholoch, ktoré sú priestorovo zvinuté do uzavretého tvaru (najčastejšie do tvaru gule nebo elipsoidy). Vzhľadom k tejto štruktúre sú mimoriadne odolné voči vonkajším fyzikálnym javom.

Tatra okolo sveta 2

Naše prísady vykazujú vysokú účinnosť taktiež aj v závodných motoroch. Vynikajúcim spôsobom prísada funguje aj v Tatre, súčasne nejväčšej expedícií Tatra okolo sveta 2.

Aplikácia

Pred použitím skladujte na teplom mieste, alebo zahrejte v teplej vode, pretrepte a nalejte do teplého (nie je podmienkou) motora. Po aplikácii môžete hneď ísť, alebo aspoň na niekoľko minút nechajte motor bežať na voľnobeh. IF-WS2 prísady sa aplikujú vždy po výmene oleja. S vypustením starého oleja sa vyplavia aj častice.

Prísady sa môžu aplikovať do nového i staršieho oleja. Častice fungujú vždy. Prísady môžete používať do starých (historických) ako aj do nových, moderných a športových automobilov. Prsady sú vhodné aj pre motory s filtrom pevných častíc DPF.

Hodnotenie zákazníkov na Heureka

Ověřený zákazník

Dělá to co se od tohoto přípravku očekává. Šetří palivo a má příznivý vliv na spalovací motor. Motor je o poznání živější.

Tomáš Veselý

Skvělá spolupráce a dobrý obchod Vše funguje jak má Děkuji s pozdravem Tomáš Veselý

Rigs

Obchod je velmi solidní a spolehlivý. Zatím všechny produkty, které jsem zde zakoupil, fungují spolehlivě. Jak funguje přísada do oleje ukáže až čas. Ale po týdnu ježdění s přísadou pozoruji klidnější chod motoru. Takže i zde věřím v kvalitu.

Zdeněk Novotný

spolehlivý a rychlí obchod bez sebemenšího problému a výborná zpětná vazba a komunikace

Ověřený obchod

Obchod NANOTECH-EUROPE získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky. Zlatý certifikát se uděluje jen TOP 3% eshopů v České republice. Děkujeme Vám, našim klientům, a vážíme si vaší přízně.

Záruka a pojištění

Neprodáváme sliby, ale fakta. Více jak 99% zákazníků je s produktem spokojeno a 1% nezaznamenaly výrazné změny u svého auta. Výrobek je pojištěn i pro případ, kdyby se s Vaším autem po aplikaci něco stalo. Avšak toto pojištění nebylo nikdy nutné.

 
5
10x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
RM Avatar autora | 13.5.2024
Super aplikoval som ho už viackrat
4
LJ Avatar autora | 5.2.2024
Zatial neviem porovnat, od aplikacie som vela nenajazdil...uvidime casom. Sam som zvedavy
5
Avatar autora | 13.12.2023
Používam ho už dva roky vždy pri výmene oleja v motore. Som max.spokojný.
5
MF Avatar autora | 10.5.2023
Super
5
JW Avatar autora | 3.5.2023
Maximálne spokojný. Používam prípravok pravidelne. Vždy keď mením olej po 15.000km/rok. Už to používam v treťom aute. BMW nafta. A budem používať. 👍👍👍👍👍
5
JL Avatar autora | 6.2.2023
po ubehnutí cca 1000 km zatiaľ sa ja javí s avizovanými príznakmni....teda som spokojný... ďakujem
5
PB Avatar autora | 29.12.2022
Ok.
5
ME Avatar autora | 14.11.2022
Už som ho mal bol som velmi spokojny teraz som znova objednal škoda že som pri druhej objednavke nemal zlavu pre dizlovi motor som objednal do 4.5l
5
MM Avatar autora | 30.9.2022
S produktom som veľmi spokojný.
5
L Avatar autora | 7.6.2022
Zatiaľ spokojnosť, mám pocit že je motor tichší a po 900 km od pridania prísady, klesla spotreba.
5
NK Avatar autora | 11.2.2022
spokojnosť aj po výmene oleja dám zase

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Motorky 4
PRE BENZÍNOVÉ MOTORY PRO MOTORKY
od €15,40

✔ Vyšší výkon a točivý moment ✔ Dlhšia životnosť motora – bezkonkurenčná mazivosť ✔ Vysoká ochrana prehriatého motora ✔ Nižšia spotreba paliva...

Kód: MC/30
Prevodovka 4
PRE BENZÍNOVÉ MOTORY PRE NAFTOVÉ MOTORY
od €19,25

"Spokojnosť, výrobok máme v dvoch autách a kosačke. Odporúčam." - Josef M. (zákazník NANOTECHU) ✔ Vysoká účinnosť proti opotrebení, trení a extrémnom tlaku ✔ Predlžená...

Kód: AG/40