NANO-prísada do motorového oleja MOTORIEK

✔ Vyšší výkon a točivý moment

✔ Dlhšia životnosť motora – bezkonkurenčná mazivosť

✔ Vysoká ochrana prehriatého motora

✔ Nižšia spotreba paliva

✔ Nižšie náklady na servis

✔ Dlhšia životnosť autobatérie – menej prúdu pri štartovaní

➔ Výsledok testu na brzde: zvýšenie výkonu o 3,46% už po najazdení 200 km -všetky výsledky testu nájdete -TU

- Prísada je vhodná pre „mokrú“ i „suchú“ spojku.

Balenie
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Skladom (5 ks) Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Kód: MC/30 MC/60 MC/90 MC/120 MC/150 Zvoľte variant
€15,40 €22,40 €26,15 €33,15 €38,80 od €15,40
NANO-prísada do motorového oleja MOTORIEK
Motorky 4
PRE BENZÍNOVÉ MOTORY PRO MOTORKY
Znížená spotreba
Znížená spotreba
Zníženie spotreby najbežnejšie o 5-15%
Vyšší výkon
Vyšší výkon
Vďaka zníženiu pasívnych odporov
Nižšie škodlivé emisie
Nižšie škodlivé emisie
Zníženie škodlivých emisií až o 8%

Vyšší výkon

Vďaka zníženiu pasívnych odporov dochádza k zvýšeniu efektivity (zvýšení výkonu) funkčnosti motora. U motocyklov s vysokým nájazdom tiež dochádza k zvýšení výkonu, vďaka auto reparačným vlastnostiam (vychladenie povrchu) časticami IF-WS2.

Dlhšia životnosť motora

Testy z VUT Brno potvrdzujú vynikajúcu efektivitu – zníženie opotrebenia až 8x. Vďaka tomu, všade tam (motor a prevodovka) kde použijete prísady IF-WS2 zásadne predlžíte životnosť motora/prevodovky bez nákladov na servis. Celkovo výrazne znížite prevádzkové náklady.

Vysoká ochrana prehriatého motora

IF-WS2 častice majú vysokú tepelnú stabilitu v rozsahu -273°C až +500°C. Prísady opakovane preukazujú svoju vysokú účinnosť v závodných motoroch.

Zníženie spotreby

Nano častice IF-WS2 patria medzi najmazivejšie známe materiál. Vďaka tomu, prísady znižujú koeficient trenia (znižujú pasívny odpor) a tak dochádza ku zníženiu spotreby PHM. U starších motorov naviac dochádza k vyhladeniu povrchov (zacelenie drsných miest a rýh) čím dochádza k úspore PHM a oleja v motoroch, ktoré majú zvýšenou spotrebu.

BUGGYRA RACING

Závodní tým Buggyra používa naše nano mazivá a prísady vo všetkých svojich závodných a sprievodných vozidlách. Prísada bola tiež použitá v rýchlostnom špeciály BUGGYRA SPEED 2020-500M, s ktorým prekonala Aliyyah Koloc dva svetové rekordy s maximálnou rýchlosťou 284,13 km/hod.

Ako nano prísady v motore fungujú?

Základnou zložkou IF-WS2 prísad sú fullereny (guľaté nano častice). V kritických situáciách sa chovali ako guľôčkové ložiská. Bežne by sa pohyblivé časti zadreli, alebo nenávratne poškodili, ale vďaka IF-WS2 nedôjde k poškodeniu. Pri vysokom tlaku a smykovom namáhaní, dôjde k zlúpnutiu jednej vrstvy, ktorá na povrchu vytvorí veľmi odolný a klzký film.

Zloženie

Základnou zložkou našich prísad sú Fullereny IF-WS2 (guľaté nano častice dvojsirnik wolframičitý). Fullereny (zdroj Wikipedia) sú molekuly, tvorené atómy uhlíku usporiadanými do vrstvy z piatich  šesťuholníkov s atómami vo vrcholoch, ktorá je priestorovo zvinutá do uzavretého tvaru (najčastejšie do tvaru gule nebo elipsoidy). Vzhľadom k tejto štruktúre sú mimoriadne odolné voči vonkajším fyzikálnym vplyvom.

Aplikácia

Pred použitím skladujte na teplom mieste, alebo zahrejte v teplej vode, pretrepte a nalejte do teplého (nie je podmienkou) motora. Po aplikácii môžete ihneď pokračovať v jazde, nebo aspoň na niekoľko minút nechajte bežať motor na voľnobeh. IF-WS2 prísady sa aplikujú vždy po výmene oleja. S vypustením starého oleja sa vyplavia aj častice. Prísady sa môžu aplikovať do nového aj staršieho oleja. Častice fungujú vždy. Prísady môžete používať do starých (historických) i nových, moderných a športových motoriek. Prísada je vhodná pre „mokrú“ i „suchú“ spojku.

Tatra okolo sveta 2

Naše prísady vykazujú vysokú účinnosť taktiež aj v závodných motoroch. Vynikajúcim spôsobom prísada funguje aj v Tatre, súčasne nejväčšej expedícií Tatra okolo sveta 2.

Hodnotenie zákazníkov na Heureka

Ověřený zákazník

Dělá to co se od tohoto přípravku očekává. Šetří palivo a má příznivý vliv na spalovací motor. Motor je o poznání živější.

Tomáš Veselý

Skvělá spolupráce a dobrý obchod Vše funguje jak má Děkuji s pozdravem Tomáš Veselý

Rigs

Obchod je velmi solidní a spolehlivý. Zatím všechny produkty, které jsem zde zakoupil, fungují spolehlivě. Jak funguje přísada do oleje ukáže až čas. Ale po týdnu ježdění s přísadou pozoruji klidnější chod motoru. Takže i zde věřím v kvalitu.

Zdeněk Novotný

spolehlivý a rychlí obchod bez sebemenšího problému a výborná zpětná vazba a komunikace

Ověřený obchod

Obchod NANOTECH-EUROPE získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky. Zlatý certifikát se uděluje jen TOP 3% eshopů v České republice. Děkujeme Vám, našim klientům, a vážíme si vaší přízně.

Záruka a pojištění

Neprodáváme sliby, ale fakta. Více jak 99% zákazníků je s produktem spokojeno a 1% nezaznamenaly výrazné změny u svého auta. Výrobek je pojištěn i pro případ, kdyby se s Vaším autem po aplikaci něco stalo. Avšak toto pojištění nebylo nikdy nutné.

 

NANOTECH-EUROPE - přísady do motorových olejů

NAŠE ZKUŠENOSTI: Petr Helán a Jan Vonka –Přísady do motorového a převodového oleje

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
IC Avatar autora | 1.5.2024
Zatial tichsí motor v aute,motorkou som este nenajazdil dost km.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: