NANO-prísada do motorového oleja MOTORIEK

✔ Vyšší výkon a točivý moment

✔ Dlhšia životnosť motora – bezkonkurenčná mazivosť

✔ Vysoká ochrana prehriatého motora

✔ Nižšia spotreba paliva

✔ Nižšie náklady na servis

✔ Dlhšia životnosť autobatérie – menej prúdu pri štartovaní

➔ Výsledok testu na brzde: zvýšenie výkonu o 3,46% už po najazdení 200 km -všetky výsledky testu nájdete -TU -

Variant:
Dostupnosť Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Zvoľte variant
Kód: 60/30 60/60 60/90 60/120 Zvoľte variant
€14,60 €21,25 €24,80 €31,45 od €14,60
NANO-prísada do motorového oleja MOTORIEK
NANO-prísada do motorového oleja MOTORIEK
PRO MOTORKY
Znížená spotreba
Znížená spotreba
Zníženie spotreby najbežnejšie o 5-15%
Vyšší výkon
Vyšší výkon
Vďaka zníženiu pasívnych odporov
Nižšie škodlivé emisie
Nižšie škodlivé emisie
Zníženie škodlivých emisií až o 8%

Vyšší výkon

Vďaka zníženiu pasívnych odporov dochádza k zvýšeniu efektivity (zvýšení výkonu) funkčnosti motora. U motocyklov s vysokým nájazdom tiež dochádza k zvýšení výkonu, vďaka auto reparačným vlastnostiam (vychladenie povrchu) časticami IF-WS2.

Dlhšia životnosť motora

Testy z VUT Brno potvrdzujú vynikajúcu efektivitu – zníženie opotrebenia až 8x. Vďaka tomu, všade tam (motor a prevodovka) kde použijete prísady IF-WS2 zásadne predlžíte životnosť motora/prevodovky bez nákladov na servis. Celkovo výrazne znížite prevádzkové náklady.

Vysoká ochrana prehriatého motora

IF-WS2 častice majú vysokú tepelnú stabilitu v rozsahu -273°C až +500°C. Prísady opakovane preukazujú svoju vysokú účinnosť v závodných motoroch.

Zníženie spotreby

Nano častice IF-WS2 patria medzi najmazivejšie známe materiál. Vďaka tomu, prísady znižujú koeficient trenia (znižujú pasívny odpor) a tak dochádza ku zníženiu spotreby PHM. U starších motorov naviac dochádza k vyhladeniu povrchov (zacelenie drsných miest a rýh) čím dochádza k úspore PHM a oleja v motoroch, ktoré majú zvýšenou spotrebu.

BUGGYRA RACING

Závodní tým Buggyra používa naše nano mazivá a prísady vo všetkých svojich závodných a sprievodných vozidlách. Prísada bola tiež použitá v rýchlostnom špeciály BUGGYRA SPEED 2020-500M, s ktorým prekonala Aliyyah Koloc dva svetové rekordy s maximálnou rýchlosťou 284,13 km/hod.

Ako nano prísady v motore fungujú?

Základnou zložkou IF-WS2 prísad sú fullereny (guľaté nano častice). V kritických situáciách sa chovali ako guľôčkové ložiská. Bežne by sa pohyblivé časti zadreli, alebo nenávratne poškodili, ale vďaka IF-WS2 nedôjde k poškodeniu. Pri vysokom tlaku a smykovom namáhaní, dôjde k zlúpnutiu jednej vrstvy, ktorá na povrchu vytvorí veľmi odolný a klzký film.

Zloženie

Základnou zložkou našich prísad sú Fullereny IF-WS2 (guľaté nano častice dvojsirnik wolframičitý). Fullereny (zdroj Wikipedia) sú molekuly, tvorené atómy uhlíku usporiadanými do vrstvy z piatich  šesťuholníkov s atómami vo vrcholoch, ktorá je priestorovo zvinutá do uzavretého tvaru (najčastejšie do tvaru gule nebo elipsoidy). Vzhľadom k tejto štruktúre sú mimoriadne odolné voči vonkajším fyzikálnym vplyvom.

Aplikácia

Pred použitím skladujte na teplom mieste, alebo zahrejte v teplej vode, pretrepte a nalejte do teplého (nie je podmienkou) motora. Po aplikácii môžete ihneď pokračovať v jazde, nebo aspoň na niekoľko minút nechajte bežať motor na voľnobeh. IF-WS2 prísady sa aplikujú vždy po výmene oleja. S vypustením starého oleja sa vyplavia aj častice. Prísady sa môžu aplikovať do nového aj staršieho oleja. Častice fungujú vždy. Prísady môžete používať do starých (historických) i nových, moderných a športových motoriek. Prísada je vhodná pre „mokrú“ i „suchú“ spojku.

Tatra okolo sveta 2

Naše prísady vykazujú vysokú účinnosť taktiež aj v závodných motoroch. Vynikajúcim spôsobom prísada funguje aj v Tatre, súčasne nejväčšej expedícií Tatra okolo sveta 2.

Hodnotenie zákazníkov na Heureka

Ověřený zákazník

Dělá to co se od tohoto přípravku očekává. Šetří palivo a má příznivý vliv na spalovací motor. Motor je o poznání živější.

Tomáš Veselý

Skvělá spolupráce a dobrý obchod Vše funguje jak má Děkuji s pozdravem Tomáš Veselý

Rigs

Obchod je velmi solidní a spolehlivý. Zatím všechny produkty, které jsem zde zakoupil, fungují spolehlivě. Jak funguje přísada do oleje ukáže až čas. Ale po týdnu ježdění s přísadou pozoruji klidnější chod motoru. Takže i zde věřím v kvalitu.

Zdeněk Novotný

spolehlivý a rychlí obchod bez sebemenšího problému a výborná zpětná vazba a komunikace

Ověřený obchod

Obchod NANOTECH-EUROPE získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky. Zlatý certifikát se uděluje jen TOP 3% eshopů v České republice. Děkujeme Vám, našim klientům, a vážíme si vaší přízně.

Záruka a pojištění

Neprodáváme sliby, ale fakta. Více jak 99% zákazníků je s produktem spokojeno a 1% nezaznamenaly výrazné změny u svého auta. Výrobek je pojištěn i pro případ, kdyby se s Vaším autem po aplikaci něco stalo. Avšak toto pojištění nebylo nikdy nutné.

 

NANOTECH-EUROPE - přísady do motorových olejů

NAŠE ZKUŠENOSTI: Petr Helán a Jan Vonka –Přísady do motorového a převodového oleje

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie