NANO-prísada do motorového oleja pre BENZÍNOVÉ motory

"Nabehal som už 1000km a určite je to poznať. Znížila sa spotreba cca 0,8l a aj hlučnosť motora. Celkovo by som povedal že aj motor lepšie ťahá"

- Libor F. (zákazník NANOTECHU)

✔ Nižšia spotreba PHM – až o 15%

 Zníženie škodlivých emisií – bežne o 8 a viac %

✔ Eliminuje studené štarty –  bez konkurenčná mazivosť nanočástic IF-WS2 

✔ Dlhšia životnost motoru – bezkonkurenční mazivost

✔ Vyšší výkon a točivý moment

✔ Tišší a klidnější chod motoru

✔ Delší životnost autobaterie – méně nutného proudu při startu

logo_buggyra

Prípravky NANOTECH používa vo svojich pretekárskych a sprievodných autách pretekársky tím BUGGYRA Racing.

Variant:
Dostupnosť Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Zvoľte variant
Kód: 45/105 45/150 45/250 45/500 45/180 Zvoľte variant
€19,96 €26,55 €40,96 €78,10 €33,76 od €19,96
NANO-prísada do motorového oleja pre BENZÍNOVÉ motory
NANO-prísada do motorového oleja pre BENZÍNOVÉ motory
PRE BENZÍNOVÉ MOTORY
Znížená spotreba
Znížená spotreba
Zníženie spotreby najbežnejšie o 5-15%
Vyšší výkon
Vyšší výkon
Vďaka zníženiu pasívnych odporov
Nižšie škodlivé emisie
Nižšie škodlivé emisie
Zníženie škodlivých emisií až o 8%

Pre zvýšenie výkonu a zníženie nákladov na prevádzku

Testy z VUT Brno potvrdzujú vynikajúcu efektivitu – zníženie opotrebenia skoro 9x. Vďaka tomu, všade tam (motor a prevodovka), kde použijete prísady IF-WS2 zásadne predlžíte životnosť bez nákladov na servis. Ďalej znížite náklady na spotrebu PHM, oleja a zvýšite výkon svojho auta.

 

 

Nižšia spotreba až o 15%

.

Vyšší výkon

.

Nižšie škodlivé emisie až o 8%

.

Zníženie spotreby

Nanočastice IF-WS2 patria medzi najmazivejší známy materiál. Vďaka tomu, prísady znižujú koeficient trenia (znižujú pasívny odpor) a tak dochádza ku zníženiu spotreby PHM. V motoroch naviac dochádza k vyhladeniu povrchu (zaceleniu drsných miest a rýh) a tým tým dochádza k úspore PHM, oleje v motoroch, ktoré majú zvýšenú spotrebu.

Vyšší výkon

Vďaka zníženiu pasívneho odporu dochádza ku zvýšeniu efektivity (zvýšení výkonu) funkčnosti motoru. V motoroch dochádza k zvýšeniu výkonu, vďaka autoreparačným vlastnostiam (vyhladenie povrchov) časticemi IF-WS2. Pri automobiloch ktoré majú veľa najazdených km, hovoria zákazníci, že po aplikácii prísady IF-WS2 prebehol v motore „reštart“ a auto jede ako nové.

Škodlivé emisie

Vďaka zníženému trenia sa znížilo aj namáhanie motora a množstvo škodlivých emisií. U starších aut, alebo aut s vysokým počtom najazdených km, dôjde k výraznému ošetreniu povrch ku zníženiu spotreby PHM, oleja a zníženiu množstva škodlivých emisií.

BUGGYRA RACING

Závodný tým Buggyra používa naše nano maziva a prísady vo všetkých svojich závodných a sprievodných vozidlách. Prísada bola také použitá v rýchlostnom špeciály BUGGYRA SPEED 2020-500M, s ktorým prekonala Aliyyah Koloc dva svetové rekordy s maximálnou rýchlosťou 284,13 km/hod.

Ako nanoprísady v motore fungujú?

Základní zložkou IF-WS2 prísad sú fullereny (guľaté nanočastice). V kritických situáciách sa chovajú ako guličkové ložisko. Bežne by sa pohyblivé časti zadreli, alebo nenávratne poškodili, ale vďaka IF-WS2 nedôjde k ich poškodeniu. Pri vysokom tlaku a šmykovom namáhaní, dôjde ku zlúpnutiu jednej vrstvy, ktorá na povrchu vytvorí veľmi odolný a klzký film.

LPG, CNG a Plug-in

Vysokú efektivitu preukázali prísady tiež aj v motoroch s pohonom LPG a CNG. V hybridných pohonoch Plug-in prísady výrazne eliminujú „šokové“ zaradenie studeného spaľovacieho motoru do prevádzky..

Zloženie

Základnou zložkou našich prísad sú Fullereny IF-WS2 (guľaté nanočastice dvojsirnik wolframičitý). Fullereny (zdroj Wikipedia) sú molekuly, tvorené atómami uhlíku usporiadanými do vrstvy z piatich a šesťuholníkov s atómami vo vrcholoch, ktoré sú priestorovo zvinuté do uzavretého tvaru (najčastejšie do tvaru gule nebo elipsoidy). Vzhľadom k tejto štruktúre sú mimoriadne odolné voči vonkajším fyzikálnym javom.

Tatra okolo sveta 2

Naše prísady vykazujú vysokú účinnosť taktiež aj v závodných motoroch. Vynikajúcim spôsobom prísada funguje aj v Tatre, súčasne nejväčšej expedícií Tatra okolo sveta 2.

Aplikácia

Pred použitím skladujte na teplom mieste, alebo zahrejte v teplej vode, pretrepte a nalejte do teplého (nie je podmienkou) motora. Po aplikácii môžete hneď ísť, alebo aspoň na niekoľko minút nechajte motor bežať na voľnobeh. IF-WS2 prísady sa aplikujú vždy po výmene oleja. S vypustením starého oleja sa vyplavia aj častice.

Prísady sa môžu aplikovať do nového i staršieho oleja. Častice fungujú vždy. Prísady môžete používať do starých (historických) ako aj do nových, moderných a športových automobilov. Prsady sú vhodné aj pre motory s filtrom pevných častíc DPF.

Hodnotenie zákazníkov na Heureka

Ověřený zákazník

Dělá to co se od tohoto přípravku očekává. Šetří palivo a má příznivý vliv na spalovací motor. Motor je o poznání živější.

Tomáš Veselý

Skvělá spolupráce a dobrý obchod Vše funguje jak má Děkuji s pozdravem Tomáš Veselý

Rigs

Obchod je velmi solidní a spolehlivý. Zatím všechny produkty, které jsem zde zakoupil, fungují spolehlivě. Jak funguje přísada do oleje ukáže až čas. Ale po týdnu ježdění s přísadou pozoruji klidnější chod motoru. Takže i zde věřím v kvalitu.

Zdeněk Novotný

spolehlivý a rychlí obchod bez sebemenšího problému a výborná zpětná vazba a komunikace

Ověřený obchod

Obchod NANOTECH-EUROPE získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky. Zlatý certifikát se uděluje jen TOP 3% eshopů v České republice. Děkujeme Vám, našim klientům, a vážíme si vaší přízně.

Záruka a pojištění

Neprodáváme sliby, ale fakta. Více jak 99% zákazníků je s produktem spokojeno a 1% nezaznamenaly výrazné změny u svého auta. Výrobek je pojištěn i pro případ, kdyby se s Vaším autem po aplikaci něco stalo. Avšak toto pojištění nebylo nikdy nutné.

 

Co v motoru používá závodní tým BUGGYRA Racing? Můžete to požít i Vy?

MOJE ZKUŠENOSTI : Jakub Zburník – Přísada do motorvého oleje | NANOTECH-EUROPE

MOJE ZKUŠENOSTI : Josef Chovanec– Přísada do motorvého oleje | NANOTECH-EUROPE

NANOTECH-EUROPE - přísady do motorových olejů

NAŠE ZKUŠENOSTI: Petr Helán a Jan Vonka –Přísady do motorového a převodového oleje

ZKUŠENOSTI : Zdeněk Zacpárek (Mercedes-Benz W124) – Přísada do motorvého oleje | NANOTECH-EUROPE

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
5
4x
4
7x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
P Avatar autora | 23.2.2022
Žiadne zmeny. Nefunguje to. Mazda 3 2013.
5
MK Avatar autora | 21.1.2022
Po pridaní prísady do motora je tento tichší a auto lepšie akceleruje.
5
IL Avatar autora | 14.10.2021
Hneď po naliatí do oleja bol chod motora tichší a auto je živšie. Spotrebu som ešte nemeral, ale NANO pekne funguje!
5
AL Avatar autora | 10.9.2021
Super kúpim do všetkých áut.

Podobný produkt

NANO-prísada do motorového oleja pre NAFTOVÉ motory
PRE NAFTOVÉ MOTORY
od €23,32

'' Felicia, nafta najazdené 470000 km a musím povedať, super. Vyšší výkon, nižšia spotreba, tichší chod. Som veľmi milo prekvapený .... '' - René Š. (Zákazník NANOTECHU)...

Kód: 48/105
NANO-prísada do oleja PREVODOVIEK a DIFERENCIÁLOV
od €18,25

   "Spokojnosť, výrobok máme v dvoch autách a kosačke. Odporúčam." - Josef M. (zákazník NANOTECHU) ✔ Vysoká účinnosť proti opotrebení, trení a extrémnom tlaku...

Kód: 57/40
NANO-prísada do motorového oleja naftových motorov / nákladných automobilov
od €87,10

✔ Nižšia spotreba paliva ✔ Vyšší výkon a točivý moment ✔ Dlhšia životnosť motora ✔ Nižšie škodlivé emisie ✔ Nižšie náklady na servis...

Kód: 54/500
NANO-prísada do motorového oleja MOTORIEK
PRO MOTORKY
od €14,60

✔ Vyšší výkon a točivý moment ✔ Dlhšia životnosť motora – bezkonkurenčná mazivosť ✔ Vysoká ochrana prehriatého motora ✔ Nižšia spotreba paliva...

Kód: 60/30

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie