NANO-prísada do oleja MANUÁLNYCH PREVODOVIEK a DIFERENCIÁLOV

   "Spokojnosť, výrobok máme v dvoch autách a kosačke. Odporúčam."

- Josef M. (zákazník NANOTECHU)

✔ Vysoká účinnosť proti opotrebení, trení a extrémnom tlaku

Predlžená životnosť prevodovky/diferenciálu podľa testov z VUT Brno až 8x

✔ Bráni mikro erozii a únave povrchu materiálu

✔ Pohlcuje otrasy

logo_buggyra

Prípravky NANOTECH používa vo svojich pretekárskych a sprievodných autách pretekársky tím BUGGYRA Racing.

Balenie
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Zvoľte variant
Kód: AG/40 AG/80 AG/120 AG/160 AG/200 Zvoľte variant
€19,25 €32,30 €38,35 €48,80 €58,05 od €19,25
NANO-prísada do oleja MANUÁLNYCH PREVODOVIEK a DIFERENCIÁLOV
Prevodovka 4
PRE BENZÍNOVÉ MOTORY PRE NAFTOVÉ MOTORY
Znížená spotreba
Znížená spotreba
Zníženie spotreby najbežnejšie o 5-15%
Vyšší výkon
Vyšší výkon
Vďaka zníženiu pasívnych odporov
Nižšie škodlivé emisie
Nižšie škodlivé emisie
Zníženie škodlivých emisií až o 8%

Dlhšia životnosť prevodovky a diferenciálu

Testy z VUT Brno potvrdzujú vynikajúcu efektivitu – zníženie opotrebenia skoro 9x. Vďaka tomu, všade tam (motor a prevodovka) kde použijete prísady IF-WS2 zásadne predĺžite životnosť motoru/prevodovky bez nákladov na servis. Celkovo výrazne znížite prevádzkové náklady.

Zabraňuje mikro erózii a únave povrchu materiálu

IF-WS2 mikrofilmy „uzavierajú“ mikropraskliny a mikrotrhliny, Zabraňujú ich šíreniu a vyhladzujú povrch. Veľmi odolný wolframový mikrofilm, zabraňuje mikroerozii (ryhovanie exponovaných plôch), tvorbe spallingu (drobenia materiálu) a pittingu (tvorba povrchových jamiek).

Pohlcuje otrasy

Fullereny IF-WS2, ktoré sú základnou zložkou našich prísad majú duté jadro a tím odolávajú vysokým tlakom a pohlcujú otrasy a vibrácie.

BUGGYRA RACING

Závodný tým Buggyra používa naše nano maziva a prísady vo všetkých svojich závodných a sprievodných vozidlách. Prísada bola tiež použitá v rýchlostnom špeciály BUGGYRA SPEED 2020-500M, s ktorým prekonala Aliyyah Koloc dva svetové rekordy s maximálnou rýchlosťou 284,13 km/hod.

Ako nanoprísady v motore fungujú?

Základnou zložkou IF-WS2 prísad sú fullereny (guľaté nanočástice). V kritických situáciách sa chovajú ako guličkové ložiska. Bežne by sa pohyblivé časti zadreli, nebo nenávratne poškodili, ale vďaka IF-WS2 nedôjde k poškodeniu. Pri vysokom tlaku a šmykovom namáhaní, dôjde k zlúpnutiu jednej vrstvy, ktorá na povrchu vytvára veľmi odolný a klzký film.

Aplikácia

Produkt je určený pre mechanické prevodovky a diferenciály. Nevhodné pre automatické prevodovky a samosvorné diferenciály. Pred použitím skladujte na teplom mieste, alebo zahrejte v teplej vode, pretrepte a nalejte do teplej prevodovky/diferenciálu. Po aplikácií môžete ihneď ísť. IF-WS2 prísady sa aplikujú vždy po výmene oleja. S vypustením starého oleja sa vyplavia aj častice. Prísady sa môžu aplikovať do nového i staršieho oleja. Častice fungujú vždy.

Zloženie

Základnou zložkou našich prísad sú Fullereny IF-WS2 (guľaté nanočastice dvojsirník wolframičitý). Fullereny (zdroj Wikipédia) sú molekuly, tvorené atómami uhlíku usporiadanými do vrstvy po piatych a šestiuhelníkov s atómami vo vrcholoch, ktorá je priestorovo zvinutá do uzatvoreného tvaru (najčastejšie do tvaru goule nebo elipsoidy). Vzhľadom k tejto štruktúre sú mimoriadne odolné voči vonkajším fyzikálnym vplyvom.

Tatra okolo sveta 2

Naše prísady vykazujú vysokú účinnosť tiež v závodných motoroch. Vynikajúcim spôsobom fungujú aj v Tatre, súčasnej najväščej expedícií Tatra okolo sveta 2.

Ověřený obchod

Obchod NANOTECH-EUROPE získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky

Ověřený zákazník

Dělá to co se od tohoto přípravku očekává. Šetří palivo a má příznivý vliv na spalovací motor. Motor je o poznání živější.

Tomáš Veselý

Skvělá spolupráce a dobrý obchod Vše funguje jak má Děkuji s pozdravem Tomáš Veselý

Rigs

Obchod je velmi solidní a spolehlivý. Zatím všechny produkty, které jsem zde zakoupil, fungují spolehlivě. Jak funguje přísada do oleje ukáže až čas. Ale po týdnu ježdění s přísadou pozoruji klidnější chod motoru. Takže i zde věřím v kvalitu.

Zdeněk Novotný

spolehlivý a rychlí obchod bez sebemenšího problému a výborná zpětná vazba a komunikace

Záruka a pojištění

Neprodáváme sliby, ale fakta. Více jak 99% zákazníků je s produktem spokojeno a 1% nezaznamenaly výrazné změny u svého auta. Výrobek je pojištěn i pro případ, kdyby se s Vaším autem po aplikaci něco stalo.

 

NANOTECH-EUROPE - vývoj přísad do převodových olejů

NAŠE ZKUŠENOSTI: Petr Helán a Jan Vonka –Přísady do motorového a převodového oleje

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
TB Avatar autora | 15.2.2024
ešte som nepoužil
5
FP Avatar autora | 25.10.2021
Moc jsem tomu neveril ale zkusil jsem to.Mam stary veteran VW Brouk a po zahrati zacala hučet prevodovka.Byl to asi diferencial.Nalil jsem prisadu do prevodovky a po ujeti asi 500 km to prestalo hucet.Mužu doporučit.Na zaklade zkušenosti s prevodovkou jsem si objednal i prisadu do motoru.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: