NANO-prísada do motorového oleja BENZÍNOVÝCH GENERÁTOROV - 40ml / NANOTECH-EUROPE

 Dlhšia životnosť motora – bezkonkurenčná mazivosť nanočastic IF-WS2

Ľahké štarty

Menšie opotrebovanie a trenie

✔ Nižšie škodlivé emisie

✔ Nižšia spotreba paliva

Kľudnejší chod motora

Dostupnosť Skladom (5 ks)
Kód: 65
€13,60
NANO-prísada do motorového oleja BENZÍNOVÝCH GENERÁTOROV - 40ml / NANOTECH-EUROPE
krabicka APG 2001
Novinka PRE BENZÍNOVÉ MOTORY
Znížená spotreba
Znížená spotreba
Zníženie spotreby najbežnejšie o 5-15%
Vyšší výkon
Vyšší výkon
Vďaka zníženiu pasívnych odporov
Nižšie škodlivé emisie
Nižšie škodlivé emisie
Zníženie škodlivých emisií až o 8%

APG-2001 AW/AF

 

Pre zvýšenie výkonu a zníženie nákladov na prevádzku

Testy z VUT Brno potvrdzujú vynikajúcu efektivitu – zníženie opotrebenia takmer 9x. Vďaka tomu, zásadne predĺžite životnosť motora bez nákladov na opravy.

Ďalej znížite spotrebu PHM a oleja a tiež môžete očakávať zvýšenie výkonu.

 

                                      

Nižšia spotreba PHM a oleja              Vyšší výkon                   Nižšie škodlivé emisie

 

Zníženie spotreby

Nanočastice IF-WS2 patria medzi najmazivejší známy materiál. Vďaka tomu, prísady znižujú koeficient trenia (znižujú pasívne odpory) a tak dochádza k zníženiu spotreby PHM. V motoroch naviac dochádza k vyhladeniu povrchov (zaceleniu drsných miest) a tím tiež dochádza k úspore PHM a predovšetkým oleja u motorov, ktoré majú zvýšenú spotrebu.

                                                                                     

Vyšší výkon

Vďaka zníženiu pasívnych odporov dochádza k zvýšeniu efektivity (zvýšenie výkonu) funkčnosti motora. V motoroch dochádza k zvýšeniu výkonu, vďaka auto reparačným vlastnostiam (vyhladenie povrchov) časticami IF-WS2.

 

Ako nanoprísady v motore fungujú?

Základnou zložkou IF-WS2 prísad sú fullereny (guľaté nanočastice). V kritických situáciách sa chovajú ako guľôčkové ložiská. Bežne by sa pohyblivé časti zadreli, alebo nenávratne poškodili, ale vďaka IF-WS2 nedôjde k poškodeniu. Pri vysokom tlaku a šmykovom namáhaní, dôjde k zlúpnutiu  jednej vrstvy, ktorá na povrchu vytvorí veľmi odolný a klzký povlak.

 

                                                                

Zloženie

Základnou zložkou našich prísad sú Fullereny IF-WS2 (guľaté nanočastice dvojsírnik wolframičitý). Fullereny (zdroj Wikipedia) sú molekuly, tvorené atómy uhlíku usporiadanými do vrstvy z päť a šesťuholníka s atómy vo vrcholoch, ktoré sú priestorovo zvinuté do uzavretého tvaru (najčastejšie do tvaru gule nebo elipsoidy). Vzhľadom k tejto štruktúre sú mimoriadne odolné voči vonkajším fyzikálnym javom.

 

Aplikácia

Pred použitím skladujte na teplom mieste. Aplikujte do teplého motora (nie je podmienkou). Môžete použiť do nového i starého oleja – častice fungujú vždy. Doporučujeme koncentráciu 3%.

 

 

Škodlivé emisie

Vďaka zníženému treniu sa zníži i námaha motora a množstvo škodlivých emisií. U starších motorov dôjde k výraznému ošetreniu povrchu, vďaka tomu dôjde k zníženiu spotreby PHM a oleja a tým sa zníži množstvo škodlivých emisií.

 

BUGGYRA RACING

Závodný tým Buggyra používa naše nano mazivá a prísady vo všetkých svojich závodných a sprevádzajúcich vozidlách. Prísada bola tiež použitá v rýchlostnom špeciály BUGGYRA SPEED 2020-500M, s ktorým prekonala Aliyyah Koloc dva svetové rekordy s maximálnou rýchlostou 284,13 km/hod.

                                                       

Tatra okolo sveta 2

Naše prísady vykazujú vysokú účinnosť tiež v závodných motoroch a strojárskych aplikáciách. Vynikajúcim spôsobom fungujú v Tatre, súčasne najväčšej expedícií Tatra okolo sveta 2.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: