NANO-prísada do kompresorového oleja pre PIESTOVÉ A SKRUTOVÉ OLEJOVÉ KOMPRESORY - 30ml / NANOTECH-EUROPE

 Dlhšia životnosť kompresora – bezkonkurenčná mazivosť nanočástíc IF-WS2

✔ Nižšie opotrebenie a trenie

✔ Nižšia spotreba elektrické energie

✔ Kľudnejší chod kompresora

Dostupnosť Skladom (> 5 ks)
Kód: 62
€11,70
NANO-prísada do kompresorového oleja pre PIESTOVÉ A SKRUTOVÉ OLEJOVÉ KOMPRESORY - 30ml / NANOTECH-EUROPE
krabicka ACO 4000
Novinka
Znížená spotreba
Znížená spotreba
Zníženie spotreby najbežnejšie o 5-15%
Vyšší výkon
Vyšší výkon
Vďaka zníženiu pasívnych odporov
Nižšie škodlivé emisie
Nižšie škodlivé emisie
Zníženie škodlivých emisií až o 8%

Pre zvýšenie výkonu a zníženie nákladov na prevádzku

Testy z VUT Brno potvrdzujú vynikajúcu účinnosť častíc IF-WS2 – zníženie opotrebenia takmer 9x. Vďaka tomu, zásadne predĺžite životnosť kompresora bez nákladov na opravy. Ďalej znížite spotrebu elektrickej energie a tiež môžete očakávať zvýšenie efektivity kompresora.

 

  • Nižšia spotreba el. energie      
  • Vyššia efektivita 

 

Zníženie spotreby  

Nanočastice IF-WS2 patria medzi najmazivejší známy materiál. Vďaka tomu, prísady znižujú koeficient trenia (znižujú pasívne odpory) a tak dochádza k zníženiu spotreby el. energie. Na klzných častiach dochádza k vyhladeniu povrchov (zaceleniu drsných miest) a tým tiež dochádza k úsporám.

 

 

Vyšší výkon 

Vďaka zníženiu pasívnych odporov dochádza k zvýšeniu efektivity (zvýšenie výkonu) funkčnosti kompresora. V kompresoroch dochádza k zvýšeniu efektivity (účinnosti), vďaka auto reparačným vlastnostiam (vyhladeniu povrchov) časticami IF-WS2. Vlož piktogram s uvedením tlaku.

 

Ako nanoprísady v motore fungujú?

Základnou zložkou IF-WS2 prísad sú fullereny (guľaté nanočastice). V kritických situáciách sa chovajú ako guľôčkové ložiská. Bežne by sa pohyblivé časti zadreli, alebo nenávratne poškodili, ale vďaka IF-WS2 nedôjde k poškodeniu. Pri vysokom tlaku a šmykovom namáhaní, dôjde ku zlúpnutiu jednej vrstvy, ktorá na povrchu vytvorí veľmi odolný a klzký film.

 

Aplikácia

Pred použitím skladujte na teplom mieste. Aplikujte do zahriatého kompresora (nie je podmienkou). Môžete používať do nového i starého oleja -častice fungujú vždy.  Doporučujeme koncentráciu 2%.

 

Zloženie

Základnou zložkou našich prísad sú Fullereny IF-WS2 (guľaté nanočastice dvojsírnik wolframičitý). Fullereny (zdroj Wikipedia) sú molekuly, tvorené atómy uhlíka usporiadanými do vrstvy z päť a šesť uholníkov s atómy vo vrcholoch, ktoré sú priestorovo vinuté do uzavretého tvaru (najčastejšie do tvaru gule alebo elipsoidy). Vzhľadom k tejto štruktúre sú mimoriadne odolné voči vonkajším fyzikálnym vplyvom.

 

Škodlivé emisie

Nižšia spotreba elektrickej energie, znamená menšiu ekologickou záťaž pri výrobe el. energie.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie