NANO-prísada do kompresorového oleja pre PIESTOVÉ A SKRUTOVÉ OLEJOVÉ KOMPRESORY - 30ml / NANOTECH-EUROPE

 Dlhšia životnosť kompresora – bezkonkurenčná mazivosť nanočástíc IF-WS2

✔ Nižšie opotrebenie a trenie

✔ Nižšia spotreba elektrické energie

✔ Kľudnejší chod kompresora

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: 62
€11,95
NANO-prísada do kompresorového oleja pre PIESTOVÉ A SKRUTOVÉ OLEJOVÉ KOMPRESORY - 30ml / NANOTECH-EUROPE
krabicka ACO 4000
Novinka
Znížená spotreba
Znížená spotreba
Zníženie spotreby najbežnejšie o 5-15%
Vyšší výkon
Vyšší výkon
Vďaka zníženiu pasívnych odporov
Nižšie škodlivé emisie
Nižšie škodlivé emisie
Zníženie škodlivých emisií až o 8%

Pre zvýšenie výkonu a zníženie nákladov na prevádzku

Testy z VUT Brno potvrdzujú vynikajúcu účinnosť častíc IF-WS2 – zníženie opotrebenia takmer 9x. Vďaka tomu, zásadne predĺžite životnosť kompresora bez nákladov na opravy. Ďalej znížite spotrebu elektrickej energie a tiež môžete očakávať zvýšenie efektivity kompresora.

 

  • Nižšia spotreba el. energie      
  • Vyššia efektivita 

 

Zníženie spotreby  

Nanočastice IF-WS2 patria medzi najmazivejší známy materiál. Vďaka tomu, prísady znižujú koeficient trenia (znižujú pasívne odpory) a tak dochádza k zníženiu spotreby el. energie. Na klzných častiach dochádza k vyhladeniu povrchov (zaceleniu drsných miest) a tým tiež dochádza k úsporám.

 

 

Vyšší výkon 

Vďaka zníženiu pasívnych odporov dochádza k zvýšeniu efektivity (zvýšenie výkonu) funkčnosti kompresora. V kompresoroch dochádza k zvýšeniu efektivity (účinnosti), vďaka auto reparačným vlastnostiam (vyhladeniu povrchov) časticami IF-WS2. Vlož piktogram s uvedením tlaku.

 

Ako nanoprísady v motore fungujú?

Základnou zložkou IF-WS2 prísad sú fullereny (guľaté nanočastice). V kritických situáciách sa chovajú ako guľôčkové ložiská. Bežne by sa pohyblivé časti zadreli, alebo nenávratne poškodili, ale vďaka IF-WS2 nedôjde k poškodeniu. Pri vysokom tlaku a šmykovom namáhaní, dôjde ku zlúpnutiu jednej vrstvy, ktorá na povrchu vytvorí veľmi odolný a klzký film.

 

Aplikácia

Pred použitím skladujte na teplom mieste. Aplikujte do zahriatého kompresora (nie je podmienkou). Môžete používať do nového i starého oleja -častice fungujú vždy.  Doporučujeme koncentráciu 2%.

 

Zloženie

Základnou zložkou našich prísad sú Fullereny IF-WS2 (guľaté nanočastice dvojsírnik wolframičitý). Fullereny (zdroj Wikipedia) sú molekuly, tvorené atómy uhlíka usporiadanými do vrstvy z päť a šesť uholníkov s atómy vo vrcholoch, ktoré sú priestorovo vinuté do uzavretého tvaru (najčastejšie do tvaru gule alebo elipsoidy). Vzhľadom k tejto štruktúre sú mimoriadne odolné voči vonkajším fyzikálnym vplyvom.

 

Škodlivé emisie

Nižšia spotreba elektrickej energie, znamená menšiu ekologickou záťaž pri výrobe el. energie.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: