NANO-prísada do motorového oleja pre benzínové motory ,, MALÁ POĽNOHOSPODÁRSKA TECHNIKA 40ml /1,2L NANOTECH-EUROPE

 Dlhšia životnosť motora – bezkonkurenčná mazivosť nanočástic IF-WS2

Ľahké štarty

Nižší opotrebenie a trenie

✔ Nižšie škodlivé emisie

✔ Nižšia spotreba paliva

Kľudnejší chod motora

 

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Kód: 74
€13,40
NANO-prísada do motorového oleja pre benzínové motory ,, MALÁ POĽNOHOSPODÁRSKA TECHNIKA 40ml /1,2L NANOTECH-EUROPE
krabicka AGRO 0100
Novinka PRE BENZÍNOVÉ MOTORY
Znížená spotreba
Znížená spotreba
Zníženie spotreby najbežnejšie o 5-15%
Vyšší výkon
Vyšší výkon
Vďaka zníženiu pasívnych odporov
Nižšie škodlivé emisie
Nižšie škodlivé emisie
Zníženie škodlivých emisií až o 8%

Pre zvýšenie výkonu a zníženie nákladov na prevádzku

Testy z VUT Brno potvrdzujú vynikajúcu efektivitu – zníženie opotrebenia až 9x. Vďaka tomu, zásadne predĺžite životnosť motora bez nákladov na opravy.

Ďalej znížite spotrebu PHM a oleja a tiež môžete očakávať zvýšenie výkonu.

 

                                      

Nižšia spotreba PHM a oleja              Vyšší výkon                   Nižšie škodlivé emisie

 

Zníženie spotreby

Nanočastice IF-WS2 patria medzi najmazivejší známy materiál. Vďaka tomu, prísady znižujú koeficient trenia (znižujú pasívne odpory) a tak dochádza k zníženiu spotreby PHM. V motoroch naviac dochádza k vyhladeniu povrchov (zacelenie drsných miest) a tým tiež dochádza k úspore PHM a predovšetkým oleja v motoroch, ktoré majú zvýšenú spotrebu.

                                                                                   

Vyšší výkon

Vďaka zníženiu pasívnych odporov dochádza k zvýšeniu efektivity (zvýšeniu výkonu) funkčnosti motora. V motoroch dochádza k zvýšeniu výkonu, vďaka auto reparačným vlastnostiam (vyhladenie povrchov) časticami IF-WS2.

 

Ako nanoprísady v motore fungujú?

Základnou zložkou IF-WS2 prísad sú fullereny (guľaté nanočastice). V kritických situáciách sa chovajú ako guľôčkové ložiská. Bežne by sa pohyblivé časti zadreli, alebo nenávratne poškodili, ale vďaka IF-WS2 nedôjde k poškodeniu. Pri vysokom tlaku a šmykovom namáhaní, dôjde k zlúpnutiu jednej vrstvy, ktorá na povrchu vytvorí veľmi odolný a klzký film.

                                                                

Zloženie

Základnou zložkou našich prísad sú Fullereny IF-WS2 (guľaté nanočastice dvojsírnik wolframičitý). Fullereny (zdroj Wikipedia) sú molekuly, tvorené atómy uhlíka usporiadanými do vrstvy z päť a šesťuholníkoch s atómy vo vrcholoch, ktoré sú priestorovo  zvinuté do uzavretého tvaru (najčastejšie do tvaru gule alebo elipsoidy). Vzhľadom k tejto štruktúre sú mimoriadne odolné voči vonkajším fyzikálnym vplyvom.

 

Aplikácie

Pred použitím skladujte na teplom mieste. Aplikujte do teplého motora (nie je podmienkou). Môžete použiť do nového i starého oleja – častice fungujú vždy. Doporučujeme koncentráciu 3%.

 

Škodlivé emisie

Vďaka zníženému treniu sa zníži i námaha motora a množstvo škodlivých emisií. U starších motorov dôjde k výraznému ošetreniu povrchov, vďaka tomu dôjde k zníženiu spotreby PHM a oleja a tým sa zníži množstvo škodlivých emisií.

 

BUGGYRA RACING

Závodný tým Buggyra používa naše nano mazivá a prísady vo všetkých svojich závodných a sprievodných vozidlách. Prísada bola tiež použitá v rýchlostnom špeciály BUGGYRA SPEED 2020-500M, s ktorým prekonala Aliyyah Koloc dva svetové rekordy s maximálnou rýchlosťou 284,13 km/hod.

                                                       

Tatra okolo sveta 2

Naše prísady vykazujú vysokú účinnosť tiež v závodných motoroch a strojárskych aplikáciách. Vynikajúcim spôsobom fungujú v Tatre, súčasnej najväčšej expedícií Tatra okolo sveta 2.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: