NANO-prísada do motorového oleja pre benzínové motory ,, MALÁ POĽNOHOSPODÁRSKA TECHNIKA 40ml / NANOTECH-EUROPE

 Dlhšia životnosť motora – bezkonkurenčná mazivosť nanočástic IF-WS2

Ľahké štarty

Nižší opotrebenie a trenie

✔ Nižšie škodlivé emisie

✔ Nižšia spotreba paliva

Kľudnejší chod motora

 

Dostupnosť Skladom (> 5 ks)
Kód: 74
€13,40
NANO-prísada do motorového oleja pre benzínové motory ,, MALÁ POĽNOHOSPODÁRSKA TECHNIKA 40ml / NANOTECH-EUROPE
Znížená spotreba
Znížená spotreba
Zníženie spotreby najbežnejšie o 5-15%
Vyšší výkon
Vyšší výkon
Vďaka zníženiu pasívnych odporov
Nižšie škodlivé emisie
Nižšie škodlivé emisie
Zníženie škodlivých emisií až o 8%

Pre zvýšenie výkonu a zníženie nákladov na prevádzku

Testy z VUT Brno potvrdzujú vynikajúcu efektivitu – zníženie opotrebenia až 9x. Vďaka tomu, zásadne predĺžite životnosť motora bez nákladov na opravy.

Ďalej znížite spotrebu PHM a oleja a tiež môžete očakávať zvýšenie výkonu.

 

                                      

Nižšia spotreba PHM a oleja              Vyšší výkon                   Nižšie škodlivé emisie

 

Zníženie spotreby

Nanočastice IF-WS2 patria medzi najmazivejší známy materiál. Vďaka tomu, prísady znižujú koeficient trenia (znižujú pasívne odpory) a tak dochádza k zníženiu spotreby PHM. V motoroch naviac dochádza k vyhladeniu povrchov (zacelenie drsných miest) a tým tiež dochádza k úspore PHM a predovšetkým oleja v motoroch, ktoré majú zvýšenú spotrebu.

                                                                                   

Vyšší výkon

Vďaka zníženiu pasívnych odporov dochádza k zvýšeniu efektivity (zvýšeniu výkonu) funkčnosti motora. V motoroch dochádza k zvýšeniu výkonu, vďaka auto reparačným vlastnostiam (vyhladenie povrchov) časticami IF-WS2.

 

Ako nanoprísady v motore fungujú?

Základnou zložkou IF-WS2 prísad sú fullereny (guľaté nanočastice). V kritických situáciách sa chovajú ako guľôčkové ložiská. Bežne by sa pohyblivé časti zadreli, alebo nenávratne poškodili, ale vďaka IF-WS2 nedôjde k poškodeniu. Pri vysokom tlaku a šmykovom namáhaní, dôjde k zlúpnutiu jednej vrstvy, ktorá na povrchu vytvorí veľmi odolný a klzký film.

                                                                

Zloženie

Základnou zložkou našich prísad sú Fullereny IF-WS2 (guľaté nanočastice dvojsírnik wolframičitý). Fullereny (zdroj Wikipedia) sú molekuly, tvorené atómy uhlíka usporiadanými do vrstvy z päť a šesťuholníkoch s atómy vo vrcholoch, ktoré sú priestorovo  zvinuté do uzavretého tvaru (najčastejšie do tvaru gule alebo elipsoidy). Vzhľadom k tejto štruktúre sú mimoriadne odolné voči vonkajším fyzikálnym vplyvom.

 

Aplikácie

Pred použitím skladujte na teplom mieste. Aplikujte do teplého motora (nie je podmienkou). Môžete použiť do nového i starého oleja – častice fungujú vždy. Doporučujeme koncentráciu 3%.

 

Škodlivé emisie

Vďaka zníženému treniu sa zníži i námaha motora a množstvo škodlivých emisií. U starších motorov dôjde k výraznému ošetreniu povrchov, vďaka tomu dôjde k zníženiu spotreby PHM a oleja a tým sa zníži množstvo škodlivých emisií.

 

BUGGYRA RACING

Závodný tým Buggyra používa naše nano mazivá a prísady vo všetkých svojich závodných a sprievodných vozidlách. Prísada bola tiež použitá v rýchlostnom špeciály BUGGYRA SPEED 2020-500M, s ktorým prekonala Aliyyah Koloc dva svetové rekordy s maximálnou rýchlosťou 284,13 km/hod.

                                                       

Tatra okolo sveta 2

Naše prísady vykazujú vysokú účinnosť tiež v závodných motoroch a strojárskych aplikáciách. Vynikajúcim spôsobom fungujú v Tatre, súčasnej najväčšej expedícií Tatra okolo sveta 2.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie