NANO-prísada do motorového oleja naftových motorov / nákladných automobilov

✔ Nižšia spotreba paliva

✔ Vyšší výkon a točivý moment

✔ Dlhšia životnosť motora

✔ Nižšie škodlivé emisie

✔ Nižšie náklady na servis

✔ Eliminuje “studené štarty”

✔ Tichší a kľudnejší chod motora

✔ Dlhšia životnosť autobatérie – menej prúdu pri štarte

✔ Nižšia spotreba oleja

Variant:
Dostupnosť Momentálne nedostupné Skladom (5 ks) Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Kód: 54/500 54/1L 54/750 Zvoľte variant
€87,10 €174,16 €130,60 od €87,10
NANO-prísada do motorového oleja naftových motorov / nákladných automobilov
Znížená spotreba
Znížená spotreba
Zníženie spotreby najbežnejšie o 5-15%
Vyšší výkon
Vyšší výkon
Vďaka zníženiu pasívnych odporov
Nižšie škodlivé emisie
Nižšie škodlivé emisie
Zníženie škodlivých emisií až o 8%

NanoLub® AC-1101 AW/AF prísada pre naftové motory nákladných automobilov a strojov je nová generácia rekondičných NANO-prísad pre motorové oleje na báze koncentrátu syntetického oleja zmiešaného s nano-fullerenovými časticami disulfidu wolframu (WS2). Zdravotne nezávadné, netoxické uzavreté častice podľa protokolu OECD.

NanoLub® je špeciálne vyvinutý pre zvýšenie výkonu, zníženie nákladov na prevádzku a údržbu  nákladných automobilov, autobusov, stavebných, ťažobných a poľnohospodárskych strojov… Vhodný pre ťažké stroje, štvortaktné naftové motory. Vykazuje vynikajúce vlastnosti proti extrémnom tlaku (EP), proti trení (AF) a proti opotrebení (AW). Miešateľný so všetkými typmi olejov: syntetický, polosyntetický a minerálny. Nízky pomer riedenia 3-4%.

NanoLub® je založený na jedinečnej patentovanej technológii, ktorá využíva viacvrstvové nano-fullerenové častice s pevným disulfidem wolframu (WS2). Tieto jedinečné viacvrstvové IF-WS2 nano-guličky sú známe tým, že vykazujú vynikajúcu tepelnú stabilitu -273°C až +500°C, šokový tlak (5,076,000 PSI), tlak (4,263,000PSI) a činný je univerzálny v extrémnych podmienkach, vrátane vysokých a extrémne nízkych teplotách, vysokého tlaku a vákua, vysokého zaťaženia, vysokých otáčok a koróznej odolnosti.

Vzhľadom ku svojej veľkosti (50-200 nm) a morfológii nanočástic IF-WS2 ľahko vyplňujú všetky nerovnosti kovov (škrábance,
mikro-praskliny, mikro-trhliny…) pri vynikajúcich vlastnostiach proti opotrebovaniu. Pri vysokých zaťaženiach (<1 GPa) sa vrstvy oddeľujú od guličiek a na povrchu kovu nanesú tenkou ochrannou mono vrstvu WS2, a tým sa znižuje trenie a opotrebovanie medzi kovmi.

 

 

Co v motoru používá závodní tým BUGGYRA Racing? Můžete to požít i Vy?

Reálné úspory v nákladní dopravě.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie